Πρόγραμμα 9-17 Απριλίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα    9 Απριλίου – 17 Απριλίου : Τρίτη 9 Απριλίου 18:00 ΑΚΔΕ (ανοιχτό)  (Εφήβων Daktilidis Windows) : ΑΟ Ερμούπολης –  ΕΑΟ Άρης Σύρου   Παρασκευή 12 Απριλίου 18:00 ΔΑΠΠΟΣ  (Ημιτελικός Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΜΕΣ Μαρπησσαϊκός – ΑΟ Άνδρου 20.15  ΔΑΠΠΟΣ  (Ημιτελικός Παίδων FITNESS HOUSE) : ΤΑΚ Περιστεριώνας – ΑΕ Σαντορίνης   Σάββατο 13 Απριλίου 15:00 ΔΑΚ Νάξου (U14 αγόρια) :  ΑΠΑΣ Τα Φανάρια – ΑΟ Πάρου 15:00 ΔΑΠΠΟΣ  (Παίδων FITNESS HOUSE) : Μικρός Τελικός F4 Παίδων 18:30 ΑΚΔΕ Ανοιχτό (Ανδρών) : ΕΑΟ Άρης Σύρου – ΑΟ Ερμούπολης…

Περισσότερα

Πρόγραμμα 3-9 Απριλίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα    3 Απριλίου -9 Απριλίου : Τετάρτη 3 Απριλίου 16:15 ΑΚΔΕ (ανοιχτό)  (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΟ Ερμούπολης –  ΤΑΚ Περιστεριώνας Σάββατο 6 Απριλίου 12:00 Μυκόνου (Ημιτελικός Εφήβων Daktilidis Windows) :  ΤΑΚ Περιστεριώνας – ΑΜΕΣ Μαρπησσαϊκός 13:00 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (Ανδρών) : ΑΟ Ερμούπολης – Ακαδημ. Καλαθοσφαίρισης Τήνου 15:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (U12 αγόρια) : ΑΟ Πάρου – ΑΠΑΣ Τα Φανάρια 16:00 Π. Χανιώτη (Elite League Ανδρών) : ΑΟ Μυκόνου – ΑΠΣ Αίας Ευόσμου 17:00 ΔΑΠΠΟΣ (Παίδων FITNESS HOUSE) : Α.Ε Σαντορίνης – ΑΟΚ Πανναξιακός 19:00 Μυκόνου…

Περισσότερα

Πρόγραμμα 27 Μαρτίου – 3 Απριλίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα    27 Μαρτίου -3 Απριλίου : Τετάρτη 27 Μαρτίου 16:15 ΑΚΔΕ (ανοιχτό)  (Εφήβων Daktilidis Windows) : ΕΑΟ Άρης Σύρου –  ΤΑΚ Περιστεριώνας Πέμπτη 28 Μαρτίου 16:00 Μυκόνου  (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ANDROP) : ΑΟ Μυκόνου – ΑΟ Άνδρου Σάββατο 30 Μαρτίου 13:00 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (Ανδρών) :  ΤΑΚ Περιστεριώνας – ΕΑΟ Άρης Σύρου 15:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ U14 αγόρια) : Α.Ο Πάρου – Πανναξιακός Α.Ο.Κ 16:00 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ  (F4 κορασίδων-ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) : ΑΟ Πάρου – ΑΟ Μυκόνου 17:30 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Ανδρών) : Μαρπησσαϊκός – Παμμηλιακός 18:30 THNIA 1895…

Περισσότερα

Πρόγραμμα πρωταθλήματος 6-13 Μαρτίου

  Αναλυτικά το πρόγραμμα    6-13 Μαρτίου : Τετάρτη 6 Μαρτίου 16:15 ΑΚΔΕ (ανοιχτό)  (Εφήβων Daktilidis Windows) : ΕΑΟ Άρης Σύρου –  ΤΑΚ Περιστεριώνας           Σάββατο 9 Μαρτίου 09:30 Μυκόνου (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ANDROP) :  ΑΟ Μυκόνου – ΤΑΚ Περιστεριώνας 12:00 ΔΑΠΠΟΣ (Ανδρών) : ΑΣ Ποσειδώνας Σαντορίνης  – ΑΕ Σαντορίνης 12:15 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ  (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΤΑΚ Περιστεριώνας – ΑΟ Άνδρου 13:45 ΔΑΚ Νάξου (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ANDROP) : ΑΠΑΣ Τα Φανάρια – ΑΟ Πάρου 15:15 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Παίδων FITNESS HOUSE) : Παμμηλιακός – ΑΟΚ Πανναξιακός 16:00…

Περισσότερα

Πρόγραμμα πρωταθλήματος 28/2 και 2-3-6/3

Αναλυτικά το πρόγραμμα  28 Φεβρουαρίου – 6 Μαρτίου: Τρίτη 27 Φεβρουαρίου 16:30 ΑΚΔΕ (ανοιχτό)  (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΟ Ερμούπολης – ΑΟ Μυκόνου Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου 20:00 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (Ανδρών) :  ΤΑΚ Περιστεριώνας – Ακαδημία Καλαθ. Τήνου     Σάββατο 2 Μαρτίου 12:15 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ANDROP) :  ΤΑΚ Περιστεριώνας – ΑΟ Άνδρου 13:45 ΔΑΚ Νάξου (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΠΑΣ Τα Φανάρια – ΑΟ Πάρου 16:15 ΔΑΚ Νάξου (ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΣΤΕΡΙΑ  U13 Αγόρια) : ΑΠΑΣ Τα Φανάρια – ΑΟΚ Πανναξιακός 17:00 ΑΚΔΕ (Ανοιχτό)  (Εφήβων Daktilidis Windows)…

Περισσότερα

Πρόγραμμα 24-28 Φεβρουαρίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα  24-28 Φεβρουαρίου:   Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 12:15 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (Ανδρών) :  ΤΑΚ Περιστεριώνας – ΑΟ Άνδρου ΤΑΚ Περιστεριώνα 14:00 ΔΑΚ Νάξου (Παίδων FITNESS HOUSE) : Παμμηλιακός – ΑΠΑΣ Τα Φανάρια 14:15 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (Κορίτσια U13) : ΤΑΚ Περιστεριώνας – ΑΟ Άνδρου 15:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Ανδρών) : Παμμηλιακός – ΑΠΑΣ Τα Φανάρια 16:00 ΔΑΚ Νάξου (αγόρια U13) : ΑΠΑΣ Τα Φανάρια – ΑΟΚ Πανναξιακός 20:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ  (Ανδρών) : ΑΟ Πάρου – ΑΕ Σαντορίνης   Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 09:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ…

Περισσότερα

Πρόγραμμα  14-21 Φεβρουαρίου:

    Αναλυτικά το πρόγραμμα  14-21 Φεβρουαρίου: Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου 16:30 ΑΚΔΕ (ανοιχτό)  (Παίδων FITNESS HOUSE) :  ΑΟ Ερμούπολης – ΤΑΚ Περιστεριώνας   Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 09:00 Μυκόνου (Παίδων FITNESS HOUSE) :  ΑΟ Μυκόνου – ΑΟ Άνδρου 13:00 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (Ανδρών) : ΑΟ Ερμούπολης – ΕΑΟ Άρης Σύρου 13:30 ΔΑΚ Νάξου (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΠΑΣ Τα Φανάρια –  ΑΜΕΣ Μαρπησσαϊκός 15:45 ΔΑΚ Νάξου (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΟΚ Πανναξιακός – ΑΟ Πάρου 16:15 Άνδρου (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ANDROP) : ΑΟ ‘Ανδρου – ΤΑΚ Περιστεριώνας 17:00 ΔΑΠΠΟΣ  (Γυναικών) : ΑΣ…

Περισσότερα