Πρόγραμμα 24-28 Απριλίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα    24 Απριλίου – 28 Απριλίου : Τετάρτη 24 Απριλίου 15:30 Δ. Περιστεράκης  (NATIONAL  LEAGUE 2  ΑΝΔΡΩΝ) :  ΑΟΚ Πανναξιακός – ΑΟ Ηλυσιακός 16:30 ΑΚΔΕ (ανοιχτό)  (ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΣΤΕΡΙΑ  U13) :  ΕΑΟ Άρης Σύρου – ΤΑΚ Περιστεριώνας Πέμπτη 25 Απριλίου 17:00 ΔΑΚ Νάξου  (U14 αγόρια) :  ΑΠΑΣ Τα Φανάρια – Πανναξιακός ΑΟΚ 17:15 Άνδρου  (U14 αγόρια) :  ΑΟ Άνδρου – ΤΑΚ Περιστεριώνας Σάββατο 27 Απριλίου 14:00 ΔΑΚ Νάξου (U14 κορίτσια) :  ΑΠΑΣ Τα Φανάρια – ΑΟ Πάρου 2 17:30 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Ημιτελικός F4 Ανδρών) : ΑΜΕΣ Μαρπησσαϊκός –…

Περισσότερα

Πρόγραμμα 20-25 Απριλίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα    20 Απριλίου – 25 Απριλίου :   Σάββατο 20 Απριλίου 12:45 Μυκόνου (U14 αγόρια) :  ΑΟ Μυκόνου – ΤΑΚ Περιστεριώνας 13:00 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (Γυναικών) : ΑΟ Άνδρου – ΤΑΚ Περιστεριώνας 15:30 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (U14 αγόρια) : ΑΜΕΣ Μαρπησσαϊκός – ΑΠΑΣ Τα Φανάρια 19:00 Δ. Περιστεράκης (NATIONAL  LEAGUE 1  ΑΝΔΡΩΝ) : ΑΠΑΣ Τα Φανάρια – ΑΕΟ Πρωτέας Β. 20:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Ανδρών) : ΑΜΕΣ Μαρπησσαϊκός – ΑΕ Σαντορίνης   Κυριακή 21 Απριλίου 09:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Γυναικών) : ΑΜΕΣ Μαρπησσαϊκός – ΑΕ Σαντορίνης 13:00…

Περισσότερα

Πρόγραμμα 9-17 Απριλίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα    9 Απριλίου – 17 Απριλίου : Τρίτη 9 Απριλίου 18:00 ΑΚΔΕ (ανοιχτό)  (Εφήβων Daktilidis Windows) : ΑΟ Ερμούπολης –  ΕΑΟ Άρης Σύρου   Παρασκευή 12 Απριλίου 18:00 ΔΑΠΠΟΣ  (Ημιτελικός Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΜΕΣ Μαρπησσαϊκός – ΑΟ Άνδρου 20.15  ΔΑΠΠΟΣ  (Ημιτελικός Παίδων FITNESS HOUSE) : ΤΑΚ Περιστεριώνας – ΑΕ Σαντορίνης   Σάββατο 13 Απριλίου 15:00 ΔΑΚ Νάξου (U14 αγόρια) :  ΑΠΑΣ Τα Φανάρια – ΑΟ Πάρου 15:00 ΔΑΠΠΟΣ  (Παίδων FITNESS HOUSE) : Μικρός Τελικός F4 Παίδων 18:30 ΑΚΔΕ Ανοιχτό (Ανδρών) : ΕΑΟ Άρης Σύρου – ΑΟ Ερμούπολης…

Περισσότερα

Πρόγραμμα 3-9 Απριλίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα    3 Απριλίου -9 Απριλίου : Τετάρτη 3 Απριλίου 16:15 ΑΚΔΕ (ανοιχτό)  (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΟ Ερμούπολης –  ΤΑΚ Περιστεριώνας Σάββατο 6 Απριλίου 12:00 Μυκόνου (Ημιτελικός Εφήβων Daktilidis Windows) :  ΤΑΚ Περιστεριώνας – ΑΜΕΣ Μαρπησσαϊκός 13:00 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (Ανδρών) : ΑΟ Ερμούπολης – Ακαδημ. Καλαθοσφαίρισης Τήνου 15:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (U12 αγόρια) : ΑΟ Πάρου – ΑΠΑΣ Τα Φανάρια 16:00 Π. Χανιώτη (Elite League Ανδρών) : ΑΟ Μυκόνου – ΑΠΣ Αίας Ευόσμου 17:00 ΔΑΠΠΟΣ (Παίδων FITNESS HOUSE) : Α.Ε Σαντορίνης – ΑΟΚ Πανναξιακός 19:00 Μυκόνου…

Περισσότερα

Πρόγραμμα 27 Μαρτίου – 3 Απριλίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα    27 Μαρτίου -3 Απριλίου : Τετάρτη 27 Μαρτίου 16:15 ΑΚΔΕ (ανοιχτό)  (Εφήβων Daktilidis Windows) : ΕΑΟ Άρης Σύρου –  ΤΑΚ Περιστεριώνας Πέμπτη 28 Μαρτίου 16:00 Μυκόνου  (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ANDROP) : ΑΟ Μυκόνου – ΑΟ Άνδρου Σάββατο 30 Μαρτίου 13:00 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (Ανδρών) :  ΤΑΚ Περιστεριώνας – ΕΑΟ Άρης Σύρου 15:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ U14 αγόρια) : Α.Ο Πάρου – Πανναξιακός Α.Ο.Κ 16:00 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ  (F4 κορασίδων-ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) : ΑΟ Πάρου – ΑΟ Μυκόνου 17:30 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Ανδρών) : Μαρπησσαϊκός – Παμμηλιακός 18:30 THNIA 1895…

Περισσότερα

Πρόγραμμα πρωταθλήματος 6-13 Μαρτίου

  Αναλυτικά το πρόγραμμα    6-13 Μαρτίου : Τετάρτη 6 Μαρτίου 16:15 ΑΚΔΕ (ανοιχτό)  (Εφήβων Daktilidis Windows) : ΕΑΟ Άρης Σύρου –  ΤΑΚ Περιστεριώνας           Σάββατο 9 Μαρτίου 09:30 Μυκόνου (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ANDROP) :  ΑΟ Μυκόνου – ΤΑΚ Περιστεριώνας 12:00 ΔΑΠΠΟΣ (Ανδρών) : ΑΣ Ποσειδώνας Σαντορίνης  – ΑΕ Σαντορίνης 12:15 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ  (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΤΑΚ Περιστεριώνας – ΑΟ Άνδρου 13:45 ΔΑΚ Νάξου (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ANDROP) : ΑΠΑΣ Τα Φανάρια – ΑΟ Πάρου 15:15 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Παίδων FITNESS HOUSE) : Παμμηλιακός – ΑΟΚ Πανναξιακός 16:00…

Περισσότερα