Πρόγραμμα  3-7 Φεβρουαρίου:

Αναλυτικά το πρόγραμμα  3-7 Φεβρουαρίου:   Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 13:00 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (Ανδρών) :  ΑΟ Άνδρου – ΕΑΟ Άρης Σύρου 16:00 ΔΑΚ Νάξου (U11 αγόρια) : ΑΟΚ Πανναξιακός – ΑΠΑΣ Τα Φανάρια 17:00 Π. Χανιώτη (Elite League Ανδρών) : ΑΟ Μυκόνου – ΑΕ Ψυχικού 17:00 ΔΑΠΠΟΣ (Ανδρών) : ΑΕ Σαντορίνης – ΑΜΕΣ Μαρπησσαϊκού 17:30 ΑΚΔΕ (ανοιχτό)  (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΟ Ερμούπολης – ΑΟ Άνδρου 19:30 ΔΑΠΠΟΣ (Ανδρών) : ΑΣ Ποσειδώνας Σαντορίνης – ΑΟ Πάρου   Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 09.00 ΑΚΔΕ (ανοιχτό)  (Παίδων FITNESS HOUSE): ΕΑΟ Άρης Σύρου…

Περισσότερα

Πρόγραμμα  27-28 Ιανουαρίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα  27-28 Ιανουαρίου:   Σάββατο 27 Ιανουαρίου 13:00 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (Παίδων FITNESS HOUSE) :  ΑΟ Ερμούπολης – Τ.Α.Κ. Περιστεριώνας 15:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΟ Πάρου – Α.Σ Παμμηλιακός 15:30 ΔΑΚ Νάξου (Αγόρια U14) : Πανναξιακός – Μαρπησσαϊκός 16:30  Άνδρου (Εφήβων Daktilidis Windows) : ΑΟ Άνδρου – Ε.Α.Ο Άρης Σύρου 17:30 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Ανδρών) : ΑΟ Πάρου – Α.Σ Παμμηλιακός 20:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Γυναικών) : ΑΟ Πάρου – Α.Ε Σαντορίνης 21:00 ΔΑΠΠΟΣ  (Εφήβων Daktilidis Windows) : Α.Ε Σαντορίνης – ΑΠΑΣ Τα…

Περισσότερα

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 17-20-21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024

Αναλυτικά το πρόγραμμα  17-21 Ιανουαρίου: Τετάρτη 17 Ιανουαρίου 16:30 Ανοιχτό ΑΚΔΕ (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΕΑΟ Άρης Σύρου – ΤΑΚ Περιστεριώνας   Σάββατο 20 Ιανουαρίου 10:00 ΔΑΚ Νάξου (Παίδων FITNESS HOUSE) :  Α.Ο.Κ. Πανναξιακός – ΑΠΑΣ Τα Φανάρια 13:00 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (Ανδρών) : Τ.Α.Κ. Περιστεριώνας – ΑΟ Ερμούπολης 14:30 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΟ Πάρου – Α.Σ Παμμηλιακός 16:30 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Ανδρών) : ΑΟ Πάρου – Α.Σ Παμμηλιακός 16:30  Άνδρου (Νεάνιδων) : ΑΟ Άνδρου – ΑΟ Μυκόνου 17:00 ΔΑΠΠΟΣ (Ανδρών) : ΑΕ Σαντορίνης –…

Περισσότερα

Πρόγραμμα  10-17 Ιανουαρίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα  10-17 Ιανουαρίου: Τετάρτη 10 Ιανουαρίου 13:00 Δ. Περιστεράκης (National League Ανδρών 1) : ΑΠΑΣ Τα Φανάρια – ΑΟ Παγκρατίου Σάββατο 13 Ιανουαρίου 13:00 Ανοιχτό ΑΚΔΕ (Παίδων FITNESS HOUSE) :  ΕΑΟ Άρης Σύρου – Α.Ο Ερμούπολης 14:00 ΔΑΚ Νάξου (Παίδων FITNESS HOUSE) : Α.Ο.Κ. Πανναξιακός – Α.Σ Παμμηλιακός 17:00 Δ. Περιστεράκης  (National League Ανδρών 1) : ΑΠ.Α.Σ.Τα Φανάρια – ΑΣΑ Αναγέννηση 17:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Ανδρών) : ΑΜΕΣ Μαρπησσαϊκός – ΑΟ Πάρου 20:00  ΔΑΚ Νάξου (Ανδρών) : ΑΠ.Α.Σ.Τα Φανάρια – ΑΕ Σαντορίνης 20:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Ανδρών) : Α.Σ…

Περισσότερα

Πρόγραμμα 16-20 Δεκεμβρίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα  16-20 Δεκεμβρίου: Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 13:00 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ  (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΤΑΚ Περιστεριώνας – ΕΑΟ Άρης Σύρου 13:45 ΔΑΚ Νάξου (U12 Αγοριών) : ΑΠΑΣ Τα Φανάρια – ΑΟ Πάρου 15:30 Άνδρου (U12 Κοριτσιών) : ΑΟ Άνδρου – ΤΑΚ Περιστεριώνας 15:45 ΔΑΚ Νάξου (Παίδων FITNESS HOUSE) : Πανναξιακός ΑΟΚ – Παμμηλιακός 16:45  Άνδρου (Νεανίδων) : ΑΟ Άνδρου – ΤΑΚ Περιστεριώνας 19:00 Άνδρου (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΟ Άνδρου – ΑΟ Ερμούπολης 19:30 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΜΕΣ Μαρπησσαϊκός – ΑΟ Πάρου Κυριακή…

Περισσότερα

Πρόγραμμα 9-10 Δεκεμβρίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα  9-10 Δεκεμβρίου: Σάββατο 09 Δεκεμβρίου 13:00  Μυκόνου (U14 Αγόρια) : ΑΟ Μυκόνου – ΤΑΚ Περιστεριώνας 16:00  Άνδρου (U12 Κορίτσια) : ΑΟ Άνδρου – ΤΑΚ Περιστεριώνας 16:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Ανδρών) : ΑΣ Παμμηλιακός – ΑΜΕΣ Μαρπησσαϊκός 18:00  Π.Χανιώτη (Elite League Ανδρών) : ΑΟ Μυκόνου – ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου 18:00  Άνδρου (Εφήβων Daktilidis Windows) : ΑΟ Άνδρου – ΕΑΟ Άρης Σύρου 19:30 ΔΑΚ Νάξου (Παίδων FITNESS HOUSE) : Πανναξιακός ΑΟΚ – ΑΕ Σαντορίνης 20:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ANDROP) : ΑΟ Πάρου – ΑΕ Σαντορίνης Κυριακή 10 Δεκεμβρίου…

Περισσότερα

Το πρόγραμμα  28 Νοεμβρίου έως 6 Δεκεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα  28 Νοεμβρίου έως 6 Δεκεμβρίου. Τετάρτη 28 Νοεμβρίου 16:30 Ανοιχτό ΑΚΔΕ (Παίδων FITNESS HOUSE) : Ε.Α.Ο.  Άρης Σύρου – ΤΑΚ Περιστεριώνας Πέμπτη 29 Νοεμβρίου 17:00 Π. Χανιώτη (Elite League Ανδρών) : Α.Ο Μυκόνου – ΝΕ Μεγαρίδος Σάββατο 02 Δεκεμβρίου 13:00  THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (ΕΟΚ) : Try Out Βορείου Ομίλου Κορίτσια 2008-2009 13:45  ΔΑΚ Νάξου (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΠ.Α.Σ. Τα Φανάρια – Α.Σ Παμμηλιακός 15:30 Άνδρου (Under 13 αγόρια) : ΑΟ Άνδρου – ΤΑΚ Περιστεριώνας 15:45  ΔΑΚ Νάξου (Ανδρών) : ΑΠ.Α.Σ. Τα Φανάρια – Α.Σ Παμμηλιακός…

Περισσότερα

πρόγραμμα 22-29 Νοεμβρίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα έως 5 Νοεμβρίου Τετάρτη 22 Νοεμβρίου 16:30 Ανοιχτό ΑΚΔΕ (Εφήβων Daktilidis Windows) :Α.Ο Ερμούπολης – Τ.Α.Κ. Περιστεριώνας   Σάββατο 25 Νοεμβρίου 13:00  THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (Ανδρών) : Α.Ο Ερμούπολης – Άνδρου Α.Ο. 13:45  ΔΑΚ Νάξου (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΠ.Α.Σ. Τα Φανάρια – Α.Σ Παμμηλιακός 15:45  ΔΑΚ Νάξου (Ανδρών) : ΑΠ.Α.Σ. Τα Φανάρια – Α.Σ Παμμηλιακός 18:30 Άνδρου (Παίδων FITNESS HOUSE) : Α.Ο. Άνδρου  – Ε.Α.Ο.  Άρης Σύρου 20:00 ΔΑΚ Νάξου (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ANDROP) : ΑΠ.Α.Σ.Τα Φανάρια – Α.Ε. Σαντορίνης 21:00 ΔΑΠΠΟΣ (Ανδρών) : ΑΣ Ποσειδώνας Σαντορίνης…

Περισσότερα