Πρόγραμμα 24-28 Φεβρουαρίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα  24-28 Φεβρουαρίου:   Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 12:15 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (Ανδρών) :  ΤΑΚ Περιστεριώνας – ΑΟ Άνδρου ΤΑΚ Περιστεριώνα 14:00 ΔΑΚ Νάξου (Παίδων FITNESS HOUSE) : Παμμηλιακός – ΑΠΑΣ Τα Φανάρια 14:15 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (Κορίτσια U13) : ΤΑΚ Περιστεριώνας – ΑΟ Άνδρου 15:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Ανδρών) : Παμμηλιακός – ΑΠΑΣ Τα Φανάρια 16:00 ΔΑΚ Νάξου (αγόρια U13) : ΑΠΑΣ Τα Φανάρια – ΑΟΚ Πανναξιακός 20:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ  (Ανδρών) : ΑΟ Πάρου – ΑΕ Σαντορίνης   Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 09:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ…

Περισσότερα

Πρόγραμμα  14-21 Φεβρουαρίου:

    Αναλυτικά το πρόγραμμα  14-21 Φεβρουαρίου: Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου 16:30 ΑΚΔΕ (ανοιχτό)  (Παίδων FITNESS HOUSE) :  ΑΟ Ερμούπολης – ΤΑΚ Περιστεριώνας   Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 09:00 Μυκόνου (Παίδων FITNESS HOUSE) :  ΑΟ Μυκόνου – ΑΟ Άνδρου 13:00 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (Ανδρών) : ΑΟ Ερμούπολης – ΕΑΟ Άρης Σύρου 13:30 ΔΑΚ Νάξου (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΠΑΣ Τα Φανάρια –  ΑΜΕΣ Μαρπησσαϊκός 15:45 ΔΑΚ Νάξου (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΟΚ Πανναξιακός – ΑΟ Πάρου 16:15 Άνδρου (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ANDROP) : ΑΟ ‘Ανδρου – ΤΑΚ Περιστεριώνας 17:00 ΔΑΠΠΟΣ  (Γυναικών) : ΑΣ…

Περισσότερα

Πρόγραμμα  27-28 Ιανουαρίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα  27-28 Ιανουαρίου:   Σάββατο 27 Ιανουαρίου 13:00 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (Παίδων FITNESS HOUSE) :  ΑΟ Ερμούπολης – Τ.Α.Κ. Περιστεριώνας 15:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΟ Πάρου – Α.Σ Παμμηλιακός 15:30 ΔΑΚ Νάξου (Αγόρια U14) : Πανναξιακός – Μαρπησσαϊκός 16:30  Άνδρου (Εφήβων Daktilidis Windows) : ΑΟ Άνδρου – Ε.Α.Ο Άρης Σύρου 17:30 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Ανδρών) : ΑΟ Πάρου – Α.Σ Παμμηλιακός 20:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Γυναικών) : ΑΟ Πάρου – Α.Ε Σαντορίνης 21:00 ΔΑΠΠΟΣ  (Εφήβων Daktilidis Windows) : Α.Ε Σαντορίνης – ΑΠΑΣ Τα…

Περισσότερα

Πρόγραμμα 16-20 Δεκεμβρίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα  16-20 Δεκεμβρίου: Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 13:00 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ  (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΤΑΚ Περιστεριώνας – ΕΑΟ Άρης Σύρου 13:45 ΔΑΚ Νάξου (U12 Αγοριών) : ΑΠΑΣ Τα Φανάρια – ΑΟ Πάρου 15:30 Άνδρου (U12 Κοριτσιών) : ΑΟ Άνδρου – ΤΑΚ Περιστεριώνας 15:45 ΔΑΚ Νάξου (Παίδων FITNESS HOUSE) : Πανναξιακός ΑΟΚ – Παμμηλιακός 16:45  Άνδρου (Νεανίδων) : ΑΟ Άνδρου – ΤΑΚ Περιστεριώνας 19:00 Άνδρου (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΟ Άνδρου – ΑΟ Ερμούπολης 19:30 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΜΕΣ Μαρπησσαϊκός – ΑΟ Πάρου Κυριακή…

Περισσότερα

Το πρόγραμμα  28 Νοεμβρίου έως 6 Δεκεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα  28 Νοεμβρίου έως 6 Δεκεμβρίου. Τετάρτη 28 Νοεμβρίου 16:30 Ανοιχτό ΑΚΔΕ (Παίδων FITNESS HOUSE) : Ε.Α.Ο.  Άρης Σύρου – ΤΑΚ Περιστεριώνας Πέμπτη 29 Νοεμβρίου 17:00 Π. Χανιώτη (Elite League Ανδρών) : Α.Ο Μυκόνου – ΝΕ Μεγαρίδος Σάββατο 02 Δεκεμβρίου 13:00  THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (ΕΟΚ) : Try Out Βορείου Ομίλου Κορίτσια 2008-2009 13:45  ΔΑΚ Νάξου (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΠ.Α.Σ. Τα Φανάρια – Α.Σ Παμμηλιακός 15:30 Άνδρου (Under 13 αγόρια) : ΑΟ Άνδρου – ΤΑΚ Περιστεριώνας 15:45  ΔΑΚ Νάξου (Ανδρών) : ΑΠ.Α.Σ. Τα Φανάρια – Α.Σ Παμμηλιακός…

Περισσότερα

πρόγραμμα 22-29 Νοεμβρίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα έως 5 Νοεμβρίου Τετάρτη 22 Νοεμβρίου 16:30 Ανοιχτό ΑΚΔΕ (Εφήβων Daktilidis Windows) :Α.Ο Ερμούπολης – Τ.Α.Κ. Περιστεριώνας   Σάββατο 25 Νοεμβρίου 13:00  THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (Ανδρών) : Α.Ο Ερμούπολης – Άνδρου Α.Ο. 13:45  ΔΑΚ Νάξου (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΠ.Α.Σ. Τα Φανάρια – Α.Σ Παμμηλιακός 15:45  ΔΑΚ Νάξου (Ανδρών) : ΑΠ.Α.Σ. Τα Φανάρια – Α.Σ Παμμηλιακός 18:30 Άνδρου (Παίδων FITNESS HOUSE) : Α.Ο. Άνδρου  – Ε.Α.Ο.  Άρης Σύρου 20:00 ΔΑΚ Νάξου (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ANDROP) : ΑΠ.Α.Σ.Τα Φανάρια – Α.Ε. Σαντορίνης 21:00 ΔΑΠΠΟΣ (Ανδρών) : ΑΣ Ποσειδώνας Σαντορίνης…

Περισσότερα

Πρόγραμμα έως 16 Νοεμβρίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα έως 5 Νοεμβρίου Τετάρτη 8 Νοεμβρίου 15:00 ΔΑΚ Νάξου (ΚΥΠΕΛΛΟ  ΕΛΛΑΔΑΣ  ΑΝΔΡΩΝ) : ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΝΕ  ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 17.00 Π.Χανιώτη (ΚΥΠΕΛΛΟ  ΕΛΛΑΔΑΣ  ΑΝΔΡΩΝ) : ΑΟ  ΜΥΚΟΝΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ   Σάββατο 11 Νοεμβρίου 16:00  Άνδρου (ΝΕΑΝΙΔΩΝ) : Α.Ο Άνδρου  – Τ.Α.Κ Περιστεριώνας 18:00 ΔΑΠΠΟΣ  (Παίδων FITNESS HOUSE) : Α.Ε Σαντορίνης – Α.Ο Πάρου 18:30  Άνδρου (Παίδων FITNESS HOUSE) : Α.Ο Άνδρου – Ε.Α.Ο Άρης Σύρου 18:30 ΔΑΚ Νάξου(Γυναικών) : ΑΠΑΣ Τα Φανάρια – Τ.Α.Κ Περιστεριώνας 19:00 Π.Χανιώτη (Elite League Ανδρών) : Α.Ο Μυκόνου – ΑΕ…

Περισσότερα