Πρόγραμμα 13-14-15/5

Share on Facebook

Share on Facebook Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 07-08/5/2022

  Ορισμοί Διαιτητών κριτών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ   ΣΑΒΒΑΤΟ 07/5/2022 13:00 THNEIA 1895 (Γυναικών) : ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. – ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ Α.Μ.Ε.Σ. (Σαμοθράκης-Τσικούρας)[Μπρουτζάκης-Κελαδίτης-Παρασκευά] 16:00 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Γυναικών) : ΠΑΡΟΥ Α.Ο. – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. (Παπαδημητρόπουλος – Οικονόμου) [Κανίρη-Φραντζή-Περτζοβάνης] 17:00 ΤΗΝΕΙΑ 1895 (Παμπαίδων) : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ Τ.Α.Κ.-ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ο.(Καραμπατζάκης) [Μπρουτζάκης-Παπουτσή] 19:00 ΤΗΝΕΙΑ 1895 (Παγκορασίδων) : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ Τ.Α.Κ.-ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ο.(Καραμπατζάκης) [Μπρουτζάκης-Παπουτσή] 18:30 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Παμπαίδων) : ΠΑΡΟΥ Α.Ο. – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Ν. (Παπαδημητρόπουλος)[Κανίρη – Φρατζή – Περτζοβάνης] ΚΥΡΙΑΚΗ 08/05/2022 09:30 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Γυναικών): ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ Α.Μ.Ε.Σ. – ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. (Παπαδημητρόπουλος-Οικονόμου) [Κανίρη-Φραντζή-Περτζοβάνης] 14:00 ΑΚΔΕ…

Share on Facebook Περισσότερα

Σεμινάριο προπονητών στις Κυκλάδες!

Η ΕΣΚ Κυκλάδων ανακοινώνει τη διεξαγωγή επιμορφωτικού σεμιναρίου για τους προπονητές των Κυκλάδων το Σάββατο 14/5/2022 στο νησί της Νάξου!Το σεμινάριο διοργανώνει ο Σύνδεσμος Ελλήνων Προπονητών Καλαθοσφαίρισης, με συνδιοργανωτές την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης, την Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Κυκλάδων, το Δήμο Νάξου και Μικρών Κυκλάδων και τους δύο συλλόγους της Νάξου ΑπΑΣ “Τα Φανάρια” και Πανναξιακό Α.Ο.Κ. Ομιλητές του σεμιναρίου οι κ. Μαργαρίτα Μάλαμα, Λευτέρης Τσαουσίδης και Γιάννης Κτιστάκης. Το πρόγραμμα διαμορφώνεται ως εξής: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΘΕΜΑΤΑ   Σάββατο, 14/05/2022   15:00 – 16:30 ΜΑΛΑΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΤΟΜΙΚΩN  ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ & ΕΙΔΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ ΓΙΑ…

Share on Facebook Περισσότερα

Πρόγραμμα 7-8/5/2022

    Share on Facebook

Share on Facebook Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 30/4 – 2/5/2022

  Ορισμοί Διαιτητών κριτών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ   ΣΑΒΒΑΤΟ 30/4/2022 15:15 ΔΑΚ Νάξου (Γυναικών) : ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. – ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ Α.Μ.Ε.Σ. (Καλαβρός Πασχάλη)[Πέρρου – Κατσούλης-Ανεβλαβής] 17:30 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Final Four Παίδων) : ΠΑΡΟΥ Α.Ο. – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ Τ.Α.Κ. (Σαμοθράκης – Παπαδημητρόπουλος) [Καλίμπε – Φραντζή-Κανίρη] {Πιπέρογλου} 20:00 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Final Four Παίδων) : ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. – ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ Α.Ε. (Σαμοθράκης – Παπαδημητρόπουλος) [Κανίρη-Φραντζή-Πιερτζοβάνης] {Πιπέρογλου} 19:00 ΔΑΚ Νάξου (Β’ Εθνική Ανδρών) : ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΑΠ.Α.Σ. – Κ.Α.Ο.Κ. (Παπαφωτίου – Ραχιώτης – Λεβεντάκος) [Πέρρου – Κρητικάκη – Αλεβλαβής – Κατσούλης)…

Share on Facebook Περισσότερα

Final 4 Παίδων!

Το Σαββατοκύριακο 30/4 και 1/5 θα διεξαχθεί στο κλειστό γήπεδο μπάσκετ Αρχίλοχου Μάρπησσας στο νησί της Πάρου, το Final 4 Παίδων της Ένωσης Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Κυκλάδων! Συμμετέχουν οι ομάδες του Α.Ο Άνδρου, του Περιστεριώνα Τήνου, της Α.Ε Σαντορίνης και φυσικά η οικοδέσποινα ομάδα του Α.Ο Πάρου! Ευχόμαστε μια πετυχημένη διοργάνωση και όλοι οι συμμετέχοντες να χαρούν τα παιχνίδια! Share on Facebook

Share on Facebook Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 16-27/4/2022

  Ορισμοί Διαιτητών κριτών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ   ΣΑΒΒΑΤΟ 16/4/2022 16:00 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Ανδρών) : ΠΑΡΟΥ Α.Ο. – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. (Παπαδημητρόπουλος – Πασχάλη) [Περαντινού-Πιερτζοβάνης-Κανίρη] 18:30 ΑΠΧ Αρχιλόχοθ Μάρπησσας (Παίδων) : ΠΑΡΟΥ Α.Ο. – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. (Παπαδημητρόπουλος – Πασχάλη) [Κανίρη-Φραντζή-Πιερτζοβάνης] ΚΥΡΙΑΚΗ 17/4/2022 14:00 Κ.Γ. Μυκόνου (Εφήβων) : ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ο. – ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ Ε.Α.Ο. (Σαμοθράκης – Οικονόμου)[Πρεβένιος] 14:00 Τήνια 1895 (Παίδων) : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ Τ.Α.Κ. – ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. (Τσικούρας – Καραμπατζάκης) [Μπρουντζάκης-Παπουτσή-Κελαδίτης] 18:30 Τήνια 1895 (Γυναικών) : ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. – ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. (Σαμοθράκης – Οικονόμου)[Μπρουντζάκης-Παπουτσή-Ανδρόβικ] Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ 18/04/2022…

Share on Facebook Περισσότερα

Πρόγραμμα πρωταθλήματος 13/4 – 27/4

  Share on Facebook

Share on Facebook Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 09-13/4/2022

  Ορισμοί Διαιτητών κριτών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ   ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4/2022 16:30 Εμπειρίκειο (Παίδων) : ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. – ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.  (Οικονόμου – Τσικούρας) [Κοραχάη-Πέτσα-Πέττας] 19:00 ΔΑΚ Νάξου (Παίδων) : ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. – ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ Α.Ε. (Καλαβρός) [Μελανίτη-Πέρρου-Ανεβλαβής] ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2022 13:00 Τήνια 1895(Παίδων) : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ Τ.Α.Κ. – ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ Ε.Α.Ο. (Οικονόμου – Τσικούρας)[Μπρουντζάκης-Ανδρόβικ-Κελαδίτης] 20:00 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Παίδων) : ΠΑΡΟΥ Α.Ο. – ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΑΠ.Α.Σ. (Καλαβρός)[Καλίμπε-Φραντζή-Κανίρη] ΤΕΤΑΡΤΗ 13/04/2022 15:00 ΔΑΠΠΟΣ Θήρας (Α2 Εθνική Γυναικών): ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ Α.Ε. – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 13:00 ΑΚΔΕ Σύρου (Παίδων) : ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ Τ.Α.Κ.…

Share on Facebook Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 02-03/4/2022

  Ορισμοί Διαιτητών κριτών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ   ΣΑΒΒΑΤΟ 02/4/2022 15:30 Κ.Γ. Μυκόνου (F4 Κορασίδων) : ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. – ΠΑΡΟΥ Α.Ο.  (Σώμος-Οικονόμου) [Χαροπούλου-Πρεβένιος-Ιατρού]{Ονάσογλου} 18:30 Κ.Γ. Μυκόνου (F4 Κορασίδων) : ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΑΠ.Α.Σ. – ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ο. (Σώμος-Οικονόμου) [Κωνσταντάρας-Πρεβένιος-Χαιροπούλου]{Ονάσογλου} 16:00 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Γυναικών) : ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ Α.Μ.Ε.Σ. – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. (Παπαδημητρόπουλος – Πασχάλη)[Περαντινού-Κανίρη] 18:30 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Παίδων) : ΠΛΟΗΓΟΣ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ – ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ Α.Ε. (Παπαδημητρόπουλος – Πασχάλη)[Περαντινού-Κανίρη] ΚΥΡΙΑΚΗ 03/4/2022 09:30 Κ.Γ. Μυκόνου(F4 Κορασίδων): ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Σώμος-Οικονόμου)[Χαιροπούλου-Κωνσταντάρας-Ιατρού]{Ονάσογλου} 12:00 Κ.Γ. Μυκόνου (F4 Κορασίδων): ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Σώμος-Οικονόμου)[Ιατρού-Πρεβένιος-Κωνσταντάρας]{Ονάσογλου} 13:00 ΔΑΠΠΟΣ Θήρας (Α2…

Share on Facebook Περισσότερα