Πρόγραμμα 27 Μαρτίου – 3 Απριλίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα    27 Μαρτίου -3 Απριλίου : Τετάρτη 27 Μαρτίου 16:15 ΑΚΔΕ (ανοιχτό)  (Εφήβων Daktilidis Windows) : ΕΑΟ Άρης Σύρου –  ΤΑΚ Περιστεριώνας Πέμπτη 28 Μαρτίου 16:00 Μυκόνου  (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ANDROP) : ΑΟ Μυκόνου – ΑΟ Άνδρου Σάββατο 30 Μαρτίου 13:00 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (Ανδρών) :  ΤΑΚ Περιστεριώνας – ΕΑΟ Άρης Σύρου 15:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ U14 αγόρια) : Α.Ο Πάρου – Πανναξιακός Α.Ο.Κ 16:00 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ  (F4 κορασίδων-ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) : ΑΟ Πάρου – ΑΟ Μυκόνου 17:30 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Ανδρών) : Μαρπησσαϊκός – Παμμηλιακός 18:30 THNIA 1895…

Περισσότερα

Πρόγραμμα πρωταθλήματος 6-13 Μαρτίου

  Αναλυτικά το πρόγραμμα    6-13 Μαρτίου : Τετάρτη 6 Μαρτίου 16:15 ΑΚΔΕ (ανοιχτό)  (Εφήβων Daktilidis Windows) : ΕΑΟ Άρης Σύρου –  ΤΑΚ Περιστεριώνας           Σάββατο 9 Μαρτίου 09:30 Μυκόνου (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ANDROP) :  ΑΟ Μυκόνου – ΤΑΚ Περιστεριώνας 12:00 ΔΑΠΠΟΣ (Ανδρών) : ΑΣ Ποσειδώνας Σαντορίνης  – ΑΕ Σαντορίνης 12:15 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ  (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΤΑΚ Περιστεριώνας – ΑΟ Άνδρου 13:45 ΔΑΚ Νάξου (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ANDROP) : ΑΠΑΣ Τα Φανάρια – ΑΟ Πάρου 15:15 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Παίδων FITNESS HOUSE) : Παμμηλιακός – ΑΟΚ Πανναξιακός 16:00…

Περισσότερα

Πρόγραμμα πρωταθλήματος 28/2 και 2-3-6/3

Αναλυτικά το πρόγραμμα  28 Φεβρουαρίου – 6 Μαρτίου: Τρίτη 27 Φεβρουαρίου 16:30 ΑΚΔΕ (ανοιχτό)  (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΟ Ερμούπολης – ΑΟ Μυκόνου Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου 20:00 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (Ανδρών) :  ΤΑΚ Περιστεριώνας – Ακαδημία Καλαθ. Τήνου     Σάββατο 2 Μαρτίου 12:15 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ANDROP) :  ΤΑΚ Περιστεριώνας – ΑΟ Άνδρου 13:45 ΔΑΚ Νάξου (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΠΑΣ Τα Φανάρια – ΑΟ Πάρου 16:15 ΔΑΚ Νάξου (ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΣΤΕΡΙΑ  U13 Αγόρια) : ΑΠΑΣ Τα Φανάρια – ΑΟΚ Πανναξιακός 17:00 ΑΚΔΕ (Ανοιχτό)  (Εφήβων Daktilidis Windows)…

Περισσότερα

Πρόγραμμα 24-28 Φεβρουαρίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα  24-28 Φεβρουαρίου:   Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 12:15 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (Ανδρών) :  ΤΑΚ Περιστεριώνας – ΑΟ Άνδρου ΤΑΚ Περιστεριώνα 14:00 ΔΑΚ Νάξου (Παίδων FITNESS HOUSE) : Παμμηλιακός – ΑΠΑΣ Τα Φανάρια 14:15 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (Κορίτσια U13) : ΤΑΚ Περιστεριώνας – ΑΟ Άνδρου 15:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Ανδρών) : Παμμηλιακός – ΑΠΑΣ Τα Φανάρια 16:00 ΔΑΚ Νάξου (αγόρια U13) : ΑΠΑΣ Τα Φανάρια – ΑΟΚ Πανναξιακός 20:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ  (Ανδρών) : ΑΟ Πάρου – ΑΕ Σαντορίνης   Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 09:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ…

Περισσότερα

Πρόγραμμα  7-14 Φεβρουαρίου:

                  Αναλυτικά το πρόγραμμα  7-14 Φεβρουαρίου: Τετάρτη 7 Φεβρουαρίου 16:30 ΑΚΔΕ (ανοιχτό)  (Παίδων FITNESS HOUSE) :  ΕΑΟ Άρης Σύρου – ΤΑΚ Περιστεριώνας Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 12:15 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (Γυναικών) :  ΤΑΚ Περιστεριώνας – ΑΟ Άνδρου 14:15 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (U12 κορίτσια) : ΤΑΚ Περιστεριώνας – ΑΟ Άνδρου 15:30 ΔΑΚ Νάξου (U14 αγόρια) : Πανναξιακός ΑΟΚ – ΑΜΕΣ Μαρπησσαϊκός 16:00 Π. Χανιώτη (Elite League Ανδρών) : ΑΟ Μυκόνου – Πανιώνιος ΓΣΣ 17:00 Δ.Περιστεράκης  (NATIONAL  LEAGUE 1  ΑΝΔΡΩΝ) : ΑΠΑΣ Τα…

Περισσότερα

Πρόγραμμα  27-28 Ιανουαρίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα  27-28 Ιανουαρίου:   Σάββατο 27 Ιανουαρίου 13:00 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ (Παίδων FITNESS HOUSE) :  ΑΟ Ερμούπολης – Τ.Α.Κ. Περιστεριώνας 15:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΟ Πάρου – Α.Σ Παμμηλιακός 15:30 ΔΑΚ Νάξου (Αγόρια U14) : Πανναξιακός – Μαρπησσαϊκός 16:30  Άνδρου (Εφήβων Daktilidis Windows) : ΑΟ Άνδρου – Ε.Α.Ο Άρης Σύρου 17:30 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Ανδρών) : ΑΟ Πάρου – Α.Σ Παμμηλιακός 20:00 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Γυναικών) : ΑΟ Πάρου – Α.Ε Σαντορίνης 21:00 ΔΑΠΠΟΣ  (Εφήβων Daktilidis Windows) : Α.Ε Σαντορίνης – ΑΠΑΣ Τα…

Περισσότερα

Πρόγραμμα 16-20 Δεκεμβρίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα  16-20 Δεκεμβρίου: Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 13:00 THNIA 1895 NIΚΟΛΑΟΣ  ΒΙΔΑΛΗΣ  (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΤΑΚ Περιστεριώνας – ΕΑΟ Άρης Σύρου 13:45 ΔΑΚ Νάξου (U12 Αγοριών) : ΑΠΑΣ Τα Φανάρια – ΑΟ Πάρου 15:30 Άνδρου (U12 Κοριτσιών) : ΑΟ Άνδρου – ΤΑΚ Περιστεριώνας 15:45 ΔΑΚ Νάξου (Παίδων FITNESS HOUSE) : Πανναξιακός ΑΟΚ – Παμμηλιακός 16:45  Άνδρου (Νεανίδων) : ΑΟ Άνδρου – ΤΑΚ Περιστεριώνας 19:00 Άνδρου (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΟ Άνδρου – ΑΟ Ερμούπολης 19:30 ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ (Παίδων FITNESS HOUSE) : ΑΜΕΣ Μαρπησσαϊκός – ΑΟ Πάρου Κυριακή…

Περισσότερα