Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 21-25/5/2022

  Ορισμοί Διαιτητών κριτών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ   ΣΑΒΒΑΤΟ 21/05/2022 12:45 ΔΑΠΠΟΣ (Παγκορασίδων) : ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ Α.Ε. – ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΑΠ.Α.Σ. (Παπαδημητρόπουλος)[Δεληβογιατζή-Ποιμενίδης] 16:30 ΔΑΚ Νάξου (Μίνι Αγοριών) : ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. – ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΑΠ.Α.Σ. (Καλαβρός)[Κρητικάκη-Ανεβλαβής] ΚΥΡΙΑΚΗ 22/05/2022 09:30 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Ανδρών): ΠΑΡΟΥ Α.Ο. – ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. (Μαρουδιάς-Σαμοθράκης) [Κανίρη-Φρατζή-Πιερτζοβάνης] 13:00 Κ.Γ. Μυκόνου (Παμπαίδων): ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ο. – ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. (Οικονόμου) [Πρεβένιος-Σώχος] 14:15  Κ.Γ. Μυκόνου (Παγκορασίδων) : ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ο. – ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. (Οικονόμου) [Πρεβένιος-Σώχος] 15:00 ΔΑΚ Νάξου (Γυναικών) : ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΑΠ.Α.Σ. – ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ Α.Μ.Ε.Σ. (Καλαβρός – Σαμοθράκης)[Πέρου –…

Share on Facebook Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 13-15/5/2022

  Ορισμοί Διαιτητών κριτών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/5/2022 16:30 ΑΚΔΕ Σύρου Ανοιχτό (Μίνι Αγοριών) : ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. – ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ο. (Μαρουδιάς)[Ξεναρίου-Κωσταρά-Κασσιανού] ΚΥΡΙΑΚΗ 15/05/2022 11:00 ΔΑΚ Νάξου (Γυναικών): ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. – ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΑΠ.Α.Σ. (Καλαβρός – Παπαδημητρόπουλος) [Πέρρου-Ανεβλαβής-Κατσούλης]{Ωνάσογλου} 13:00 Τήνια 1895 (Παμπαίδων): ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ Τ.Α.Κ. – ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ Ε.Α.Ο. (Καραμπατζάκης) [Μπρουτζάκης – Κελαδίτης] 13:00 Κ.Γ. Μυκόνου (Μίνι Κοριτσιών) : ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ο. – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ Τ.Α.Κ. (Τσικούρας)[Πρεβένιος-Σώχος] 15:00 ΔΑΚ Νάξου (Ανδρών) : ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. – ΠΑΡΟΥ Α.Ο. (Καλαβρός – Παπαδημητρόπουλος)[Πέρου – Γιαμούρη – Ανεβλαβής]{Ωνάσογλου} 20:00 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας…

Share on Facebook Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 07-08/5/2022

  Ορισμοί Διαιτητών κριτών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ   ΣΑΒΒΑΤΟ 07/5/2022 13:00 THNEIA 1895 (Γυναικών) : ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. – ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ Α.Μ.Ε.Σ. (Σαμοθράκης-Τσικούρας)[Μπρουτζάκης-Κελαδίτης-Παρασκευά] 16:00 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Γυναικών) : ΠΑΡΟΥ Α.Ο. – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. (Παπαδημητρόπουλος – Οικονόμου) [Κανίρη-Φραντζή-Περτζοβάνης] 17:00 ΤΗΝΕΙΑ 1895 (Παμπαίδων) : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ Τ.Α.Κ.-ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ο.(Καραμπατζάκης) [Μπρουτζάκης-Παπουτσή] 19:00 ΤΗΝΕΙΑ 1895 (Παγκορασίδων) : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ Τ.Α.Κ.-ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ο.(Καραμπατζάκης) [Μπρουτζάκης-Παπουτσή] 18:30 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Παμπαίδων) : ΠΑΡΟΥ Α.Ο. – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Ν. (Παπαδημητρόπουλος)[Κανίρη – Φρατζή – Περτζοβάνης] ΚΥΡΙΑΚΗ 08/05/2022 09:30 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Γυναικών): ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ Α.Μ.Ε.Σ. – ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. (Παπαδημητρόπουλος-Οικονόμου) [Κανίρη-Φραντζή-Περτζοβάνης] 14:00 ΑΚΔΕ…

Share on Facebook Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 16-27/4/2022

  Ορισμοί Διαιτητών κριτών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ   ΣΑΒΒΑΤΟ 16/4/2022 16:00 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Ανδρών) : ΠΑΡΟΥ Α.Ο. – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. (Παπαδημητρόπουλος – Πασχάλη) [Περαντινού-Πιερτζοβάνης-Κανίρη] 18:30 ΑΠΧ Αρχιλόχοθ Μάρπησσας (Παίδων) : ΠΑΡΟΥ Α.Ο. – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. (Παπαδημητρόπουλος – Πασχάλη) [Κανίρη-Φραντζή-Πιερτζοβάνης] ΚΥΡΙΑΚΗ 17/4/2022 14:00 Κ.Γ. Μυκόνου (Εφήβων) : ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ο. – ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ Ε.Α.Ο. (Σαμοθράκης – Οικονόμου)[Πρεβένιος] 14:00 Τήνια 1895 (Παίδων) : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ Τ.Α.Κ. – ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. (Τσικούρας – Καραμπατζάκης) [Μπρουντζάκης-Παπουτσή-Κελαδίτης] 18:30 Τήνια 1895 (Γυναικών) : ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. – ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. (Σαμοθράκης – Οικονόμου)[Μπρουντζάκης-Παπουτσή-Ανδρόβικ] Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ 18/04/2022…

Share on Facebook Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 02-03/4/2022

  Ορισμοί Διαιτητών κριτών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ   ΣΑΒΒΑΤΟ 02/4/2022 15:30 Κ.Γ. Μυκόνου (F4 Κορασίδων) : ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. – ΠΑΡΟΥ Α.Ο.  (Σώμος-Οικονόμου) [Χαροπούλου-Πρεβένιος-Ιατρού]{Ονάσογλου} 18:30 Κ.Γ. Μυκόνου (F4 Κορασίδων) : ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΑΠ.Α.Σ. – ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ο. (Σώμος-Οικονόμου) [Κωνσταντάρας-Πρεβένιος-Χαιροπούλου]{Ονάσογλου} 16:00 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Γυναικών) : ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ Α.Μ.Ε.Σ. – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. (Παπαδημητρόπουλος – Πασχάλη)[Περαντινού-Κανίρη] 18:30 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Παίδων) : ΠΛΟΗΓΟΣ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ – ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ Α.Ε. (Παπαδημητρόπουλος – Πασχάλη)[Περαντινού-Κανίρη] ΚΥΡΙΑΚΗ 03/4/2022 09:30 Κ.Γ. Μυκόνου(F4 Κορασίδων): ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Σώμος-Οικονόμου)[Χαιροπούλου-Κωνσταντάρας-Ιατρού]{Ονάσογλου} 12:00 Κ.Γ. Μυκόνου (F4 Κορασίδων): ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Σώμος-Οικονόμου)[Ιατρού-Πρεβένιος-Κωνσταντάρας]{Ονάσογλου} 13:00 ΔΑΠΠΟΣ Θήρας (Α2…

Share on Facebook Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 5-6 Μαρτίου.

Οι ορισμοί Διαιτητών – Κριτών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ Share on Facebook

Share on Facebook Περισσότερα

Πρόγραμμα πρωταθλήματος 2-6 Μαρτίου.

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα της ΕΣΚΚ από 02 έως 06 Μαρτίου Share on Facebook

Share on Facebook Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 12-14 Φεβρουαρίου

Οι ορισμοί των διαιτητών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ Share on Facebook

Share on Facebook Περισσότερα

Πρόγραμμα αγώνων 12-14 Φεβρουαρίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα της εβδομάδας Share on Facebook

Share on Facebook Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 18-19 Δεκεμβρίου

Οι ορισμοί των διαιτητών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ Share on Facebook

Share on Facebook Περισσότερα