Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 27-29/5/2022

  Ορισμοί Διαιτητών κριτών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/05/2022 19:00 ΑΚΔΕ Σύρου (Παμπαίδων) : ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. – ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ Α.Ε.Ο. (Μαρουδιάς)[Ξεναρίου-Κωσταρά] ΣΑΒΒΑΤΟ 28/05/2022 13:30 ΔΑΚ Νάξου (Παμπαίδων) : ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΑΠ.Α.Σ. – ΠΑΡΟΥ Α.Ο. (Σαμοθράκης) [Κρητικάκη-Γιαμούρης] 15:30 ΔΑΚ Νάξου (Μίνι Αγοριών) : ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. – ΠΑΡΟΥ Α.Ο. (Καλαβρός)[Πέρρου-Ανεβλαβής] 16:30 Άνδρου (Μίνι Κοριτσιών) : ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ Τ.Α.Κ. (Φύριος)[Τζουμεζής-Πέτσα] 19:30 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Γυναικών) : ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ Α.Μ.Ε.Σ. – ΠΑΡΟΥ Α.Ο. (Παπαδημητρόπουλος – Σαμοθράκης)[Κανίρη-Φρατζή-Πιερτζοβάνης] ΚΥΡΙΑΚΗ 29/05/2022 13:00 Τήνια 1895 (Παμπαίδων): ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ Τ.Α.Κ. – ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. (Καραμπατζάκης)…

Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 21-25/5/2022

  Ορισμοί Διαιτητών κριτών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ   ΣΑΒΒΑΤΟ 21/05/2022 12:45 ΔΑΠΠΟΣ (Παγκορασίδων) : ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ Α.Ε. – ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΑΠ.Α.Σ. (Παπαδημητρόπουλος)[Δεληβογιατζή-Ποιμενίδης] 16:30 ΔΑΚ Νάξου (Μίνι Αγοριών) : ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. – ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΑΠ.Α.Σ. (Καλαβρός)[Κρητικάκη-Ανεβλαβής] ΚΥΡΙΑΚΗ 22/05/2022 09:30 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Ανδρών): ΠΑΡΟΥ Α.Ο. – ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. (Μαρουδιάς-Σαμοθράκης) [Κανίρη-Φρατζή-Πιερτζοβάνης] 13:00 Κ.Γ. Μυκόνου (Παμπαίδων): ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ο. – ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. (Οικονόμου) [Πρεβένιος-Σώχος] 14:15  Κ.Γ. Μυκόνου (Παγκορασίδων) : ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ο. – ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. (Οικονόμου) [Πρεβένιος-Σώχος] 15:00 ΔΑΚ Νάξου (Γυναικών) : ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΑΠ.Α.Σ. – ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ Α.Μ.Ε.Σ. (Καλαβρός – Σαμοθράκης)[Πέρου –…

Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 13-15/5/2022

  Ορισμοί Διαιτητών κριτών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/5/2022 16:30 ΑΚΔΕ Σύρου Ανοιχτό (Μίνι Αγοριών) : ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. – ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ο. (Μαρουδιάς)[Ξεναρίου-Κωσταρά-Κασσιανού] ΚΥΡΙΑΚΗ 15/05/2022 11:00 ΔΑΚ Νάξου (Γυναικών): ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. – ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΑΠ.Α.Σ. (Καλαβρός – Παπαδημητρόπουλος) [Πέρρου-Ανεβλαβής-Κατσούλης]{Ωνάσογλου} 13:00 Τήνια 1895 (Παμπαίδων): ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ Τ.Α.Κ. – ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ Ε.Α.Ο. (Καραμπατζάκης) [Μπρουτζάκης – Κελαδίτης] 13:00 Κ.Γ. Μυκόνου (Μίνι Κοριτσιών) : ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ο. – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ Τ.Α.Κ. (Τσικούρας)[Πρεβένιος-Σώχος] 15:00 ΔΑΚ Νάξου (Ανδρών) : ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. – ΠΑΡΟΥ Α.Ο. (Καλαβρός – Παπαδημητρόπουλος)[Πέρου – Γιαμούρη – Ανεβλαβής]{Ωνάσογλου} 20:00 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας…

Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 07-08/5/2022

  Ορισμοί Διαιτητών κριτών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ   ΣΑΒΒΑΤΟ 07/5/2022 13:00 THNEIA 1895 (Γυναικών) : ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. – ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ Α.Μ.Ε.Σ. (Σαμοθράκης-Τσικούρας)[Μπρουτζάκης-Κελαδίτης-Παρασκευά] 16:00 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Γυναικών) : ΠΑΡΟΥ Α.Ο. – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. (Παπαδημητρόπουλος – Οικονόμου) [Κανίρη-Φραντζή-Περτζοβάνης] 17:00 ΤΗΝΕΙΑ 1895 (Παμπαίδων) : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ Τ.Α.Κ.-ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ο.(Καραμπατζάκης) [Μπρουτζάκης-Παπουτσή] 19:00 ΤΗΝΕΙΑ 1895 (Παγκορασίδων) : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ Τ.Α.Κ.-ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ο.(Καραμπατζάκης) [Μπρουτζάκης-Παπουτσή] 18:30 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Παμπαίδων) : ΠΑΡΟΥ Α.Ο. – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Ν. (Παπαδημητρόπουλος)[Κανίρη – Φρατζή – Περτζοβάνης] ΚΥΡΙΑΚΗ 08/05/2022 09:30 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Γυναικών): ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ Α.Μ.Ε.Σ. – ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. (Παπαδημητρόπουλος-Οικονόμου) [Κανίρη-Φραντζή-Περτζοβάνης] 14:00 ΑΚΔΕ…

Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 16-27/4/2022

  Ορισμοί Διαιτητών κριτών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ   ΣΑΒΒΑΤΟ 16/4/2022 16:00 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Ανδρών) : ΠΑΡΟΥ Α.Ο. – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. (Παπαδημητρόπουλος – Πασχάλη) [Περαντινού-Πιερτζοβάνης-Κανίρη] 18:30 ΑΠΧ Αρχιλόχοθ Μάρπησσας (Παίδων) : ΠΑΡΟΥ Α.Ο. – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. (Παπαδημητρόπουλος – Πασχάλη) [Κανίρη-Φραντζή-Πιερτζοβάνης] ΚΥΡΙΑΚΗ 17/4/2022 14:00 Κ.Γ. Μυκόνου (Εφήβων) : ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ο. – ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ Ε.Α.Ο. (Σαμοθράκης – Οικονόμου)[Πρεβένιος] 14:00 Τήνια 1895 (Παίδων) : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ Τ.Α.Κ. – ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. (Τσικούρας – Καραμπατζάκης) [Μπρουντζάκης-Παπουτσή-Κελαδίτης] 18:30 Τήνια 1895 (Γυναικών) : ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. – ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. (Σαμοθράκης – Οικονόμου)[Μπρουντζάκης-Παπουτσή-Ανδρόβικ] Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ 18/04/2022…

Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 09-13/4/2022

  Ορισμοί Διαιτητών κριτών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ   ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4/2022 16:30 Εμπειρίκειο (Παίδων) : ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. – ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.  (Οικονόμου – Τσικούρας) [Κοραχάη-Πέτσα-Πέττας] 19:00 ΔΑΚ Νάξου (Παίδων) : ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. – ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ Α.Ε. (Καλαβρός) [Μελανίτη-Πέρρου-Ανεβλαβής] ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2022 13:00 Τήνια 1895(Παίδων) : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ Τ.Α.Κ. – ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ Ε.Α.Ο. (Οικονόμου – Τσικούρας)[Μπρουντζάκης-Ανδρόβικ-Κελαδίτης] 20:00 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Παίδων) : ΠΑΡΟΥ Α.Ο. – ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΑΠ.Α.Σ. (Καλαβρός)[Καλίμπε-Φραντζή-Κανίρη] ΤΕΤΑΡΤΗ 13/04/2022 15:00 ΔΑΠΠΟΣ Θήρας (Α2 Εθνική Γυναικών): ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ Α.Ε. – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 13:00 ΑΚΔΕ Σύρου (Παίδων) : ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ Τ.Α.Κ.…

Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 26-27/3/2022

  Ορισμοί Διαιτητών κριτών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ   ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2022 17:30 ΑΚΔΕ Σύρου (F4 Εφήβων) : ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. – ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ Α.Ε.  (Μαρουδιάς – Σαμοθράκης) [Κωσταρά-Ξεναρίου-Τσίνος]{Παπαδημητρόπουλος} 20:00 ΑΚΔΕ Σύρου (F4 Εφήβων) : ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΑΠ.Α.Σ. – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ Τ.Α.Κ. (Μαρουδιάς – Σαμοθράκης) [Ξεναρίου-Τσίνος-Κασσιανού]{Παπαδημητρόπουλος} ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2022 09:00 ΑΚΔΕ Σύρου (F4 Εφήβων): ΜΙΚΡΟΣ/ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Μαρουδιάς – Παπαδημητρόπολος)[Κασσιανού-Κωσταρά-Τσίνος]{Λώρης} 12:00 ΑΚΔΕ Σύρου (F4 Εφήβων): ΜΙΚΡΟΣ/ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Μαρουδιάς – Παπαδημητρόπολος)[Κασσιανού-Κωσταρά-Τσίνος]{Λώρης} 13:30 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Ανδρών) : ΠΑΡΟΥ Α.Ο. – ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ Ε.Α.Ο. (Σαμοθράκης – Καλαβρός)[Κανίρη-Κλεφτόγιαννης-Φραντζή]{Πιπέρογλου} 16:30 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Παίδων) : ΠΛΟΗΓΟΣ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ…

Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 19-20/3/2022

  Ορισμοί Διαιτητών κριτών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ Το Προγραμματισμένο final four Εφήβων στη Σύρο αναβλήθηκε λόγω καιρικών συνθηκών ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2022 13:30 ΔΑΚ Νάξου (Παίδων) : ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. – ΠΑΡΟΥ Α.Ο. (Πασχάλη) [Πέρρου-Μελανίτη-Ανεβλαβής] 15:30 ΔΑΚ Νάξου (Μίνι Αγόρια) : ΤΑ ΦΑΝΙΑΡΙΑ ΑΠ.Α.Σ. – ΠΑΡΟΥ Α.Ο. (Πασχάλη) [Μελανίτη-Πέρρου-Γιαμούρης] 19:00 Κ.Γ. Μυκόνου (Γ’ Εθνική Ανδρών) : ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ο. – ΤΗΡΩΝ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ Α.Σ. (Γεωργόπουλος-Αντωνέλου) [Κόγιας-Μπάστα-Κοκίγιας] {Κουνάνης} ΚΥΡΙΑΚΗ 20/3/2022 12:00 ΔΑΠΠΟΣ Θήρας (Α2 Εθνική Γυναικών) : ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ Α.Ε. – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.Σ. (Δημουλάς-Μπαράκου) [Διαμαντόπουλος-Σκαρμούτσου-Χρυσάκης-Ποιμενίδης]{Παπαδημητρόπουλος} 13:00 ΔΑΚ Νάξου (Β’ Εθνική…

Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 11-12-13/3/2022

  Ορισμοί Διαιτητών κριτών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/3/2022 19:30 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Γυναικών) : Πάρου Α.Ο. – Μαρπησσαϊκός Α.Μ.Ε.Σ. (Παπαδημητρόπουλος – Καλαβρός) [Περαντινού – Πιερτζοβάνης- Καλίμπε] ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2022 12:30 Κ.Γ. Μυκόνου (Κορασίδων) : ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ο. – ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. 13:00 Τήνια 1895 (Παίδων) : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ Τ.Α.Κ. – ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ Ε.Α.Ο. 13:15 ΔΑΚ Νάξου (Παίδων) : ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ – ΠΛΟΗΓΟΣ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ (Παπαδημητρόπουλος) [ Κρητικάκη-Γιαμούρη-Ανεβλαβής] 18:45 ΔΑΚ Νάξου (Εφήβων Παίδων) : “ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ” ΑΠ.Α.Σ. – ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ Α.Ε. (Παπαδημητρόπουλος – Καλαβρός) [Μελανίτη – Γιαμούρης – Κατσούλης] 21:15 ΔΑΚ Νάξου…

Περισσότερα