Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 30/4 – 2/5/2022

  Ορισμοί Διαιτητών κριτών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ   ΣΑΒΒΑΤΟ 30/4/2022 15:15 ΔΑΚ Νάξου (Γυναικών) : ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. – ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ Α.Μ.Ε.Σ. (Καλαβρός Πασχάλη)[Πέρρου – Κατσούλης-Ανεβλαβής] 17:30 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Final Four Παίδων) : ΠΑΡΟΥ Α.Ο. – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ Τ.Α.Κ. (Σαμοθράκης – Παπαδημητρόπουλος) [Καλίμπε – Φραντζή-Κανίρη] {Πιπέρογλου} 20:00 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Final Four Παίδων) : ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. – ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ Α.Ε. (Σαμοθράκης – Παπαδημητρόπουλος) [Κανίρη-Φραντζή-Πιερτζοβάνης] {Πιπέρογλου} 19:00 ΔΑΚ Νάξου (Β’ Εθνική Ανδρών) : ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΑΠ.Α.Σ. – Κ.Α.Ο.Κ. (Παπαφωτίου – Ραχιώτης – Λεβεντάκος) [Πέρρου – Κρητικάκη – Αλεβλαβής – Κατσούλης)…

Share on Facebook Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 02-03/4/2022

  Ορισμοί Διαιτητών κριτών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ   ΣΑΒΒΑΤΟ 02/4/2022 15:30 Κ.Γ. Μυκόνου (F4 Κορασίδων) : ΑΝΔΡΟΥ Α.Ο. – ΠΑΡΟΥ Α.Ο.  (Σώμος-Οικονόμου) [Χαροπούλου-Πρεβένιος-Ιατρού]{Ονάσογλου} 18:30 Κ.Γ. Μυκόνου (F4 Κορασίδων) : ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΑΠ.Α.Σ. – ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ο. (Σώμος-Οικονόμου) [Κωνσταντάρας-Πρεβένιος-Χαιροπούλου]{Ονάσογλου} 16:00 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Γυναικών) : ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ Α.Μ.Ε.Σ. – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. (Παπαδημητρόπουλος – Πασχάλη)[Περαντινού-Κανίρη] 18:30 ΑΠΧ Αρχιλόχου Μάρπησσας (Παίδων) : ΠΛΟΗΓΟΣ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ – ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ Α.Ε. (Παπαδημητρόπουλος – Πασχάλη)[Περαντινού-Κανίρη] ΚΥΡΙΑΚΗ 03/4/2022 09:30 Κ.Γ. Μυκόνου(F4 Κορασίδων): ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Σώμος-Οικονόμου)[Χαιροπούλου-Κωνσταντάρας-Ιατρού]{Ονάσογλου} 12:00 Κ.Γ. Μυκόνου (F4 Κορασίδων): ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Σώμος-Οικονόμου)[Ιατρού-Πρεβένιος-Κωνσταντάρας]{Ονάσογλου} 13:00 ΔΑΠΠΟΣ Θήρας (Α2…

Share on Facebook Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 19-20/3/2022

  Ορισμοί Διαιτητών κριτών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ Το Προγραμματισμένο final four Εφήβων στη Σύρο αναβλήθηκε λόγω καιρικών συνθηκών ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2022 13:30 ΔΑΚ Νάξου (Παίδων) : ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. – ΠΑΡΟΥ Α.Ο. (Πασχάλη) [Πέρρου-Μελανίτη-Ανεβλαβής] 15:30 ΔΑΚ Νάξου (Μίνι Αγόρια) : ΤΑ ΦΑΝΙΑΡΙΑ ΑΠ.Α.Σ. – ΠΑΡΟΥ Α.Ο. (Πασχάλη) [Μελανίτη-Πέρρου-Γιαμούρης] 19:00 Κ.Γ. Μυκόνου (Γ’ Εθνική Ανδρών) : ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ο. – ΤΗΡΩΝ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ Α.Σ. (Γεωργόπουλος-Αντωνέλου) [Κόγιας-Μπάστα-Κοκίγιας] {Κουνάνης} ΚΥΡΙΑΚΗ 20/3/2022 12:00 ΔΑΠΠΟΣ Θήρας (Α2 Εθνική Γυναικών) : ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ Α.Ε. – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.Σ. (Δημουλάς-Μπαράκου) [Διαμαντόπουλος-Σκαρμούτσου-Χρυσάκης-Ποιμενίδης]{Παπαδημητρόπουλος} 13:00 ΔΑΚ Νάξου (Β’ Εθνική…

Share on Facebook Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 5-6 Μαρτίου.

Οι ορισμοί Διαιτητών – Κριτών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ Share on Facebook

Share on Facebook Περισσότερα

Πρόγραμμα πρωταθλήματος 2-6 Μαρτίου.

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα της ΕΣΚΚ από 02 έως 06 Μαρτίου Share on Facebook

Share on Facebook Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 04-06 Φεβρουαρίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα της εβδομάδας Share on Facebook

Share on Facebook Περισσότερα

Πρόγραμμα αγώνων 04-06 Φεβρουαρίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα της εβδομάδας Share on Facebook

Share on Facebook Περισσότερα

Ορισμοί ΚΕΔ ΕΣΚΚ 18-19 Δεκεμβρίου

Οι ορισμοί των διαιτητών όπως αυτοί ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΚ Share on Facebook

Share on Facebook Περισσότερα